W NASZYM PRZEDSZKOLU

Nasze Prywatne Przedszkole Językowe OXFORDZIK w Częstochowie to wyjątkowe miejsce dla każdego dziecka pragnącego zdobywać wiedzę świetnie się przy tym bawić, i odkrywać nieznany jeszcze mu świat, a przede wszystkim w przyjazny i szybki sposób nauczyć się języka angielskiego. Przedszkole Oxfordzik cechuje wyjątkowo rodzinna i miła atmosfera. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, pragnąc spełnić jego oczekiwania. Zawsze staramy się sprostać wymaganiom rodziców oraz ich pociech, tak aby pobyt w naszym przedszkolu kojarzył się z radością , życzliwością i szczęśliwym dzieciństwem.

U Nas Twój Oxfordzik poznaje techniki dokładnego kolorowania oraz malowania, rozwija swoją kreatywność poprzez różnorodne prace plastyczne. Pracujemy również nad wyobraźnią i wyciszeniem twojego dziecka, dlatego organizujemy codzienne poobiednie seanse czytania.

Uczymy Twojego przedszkolaka dobrego zachowania przy stole oraz samodzielnego spożywania posiłków. Zwracamy uwagę na to aby często używał takich słów jak dziękuję, proszę i przepraszam. Twój Oxfordzik uczy się dzielenia, szacunku poprzez pracę w grupie, natomiast cierpliwości i wytrwałości poprzez codzienne układanie puzzli. Dbamy o częsty kontakt ze świeżym powietrzem, dlatego wiosną, latem i jesienią wychodzimy codziennie na spacery bądź bawimy się na placu zabaw.

Gwarantujemy Ci, że język angielski dla Twojego Oxfordzika nie będzie żadnym problemem w późniejszej nauce. Codzienny kontakt z językiem sprawia, że język angielski tak jak i polski staję się dla niego językiem powszednim.

 

Nasza metoda nauki jest prosta i dlatego Tak Skuteczna…
 
Mamy nadzieję, że wkrótce i Twoje dziecko dołączy do grona naszych Oxfordzików.
 
                          Serdecznie Zapraszamy