PRYWATNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE OXFORDZIK

Placówka mieści się w Częstochowie w dzielnicy MIRÓW przy  ulicy Mstowskiej 105.

PRYWATNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE OXFORDZIK rozpoczęło swoją działalność  3 września 2012 roku.

Lokal po generalnym remoncie został przystosowany by spełniać wszystkie wymagania placówki przedszkolnej. Wysoki standard wyposażenia sprawia, iż dzieci czują się w nim bezpiecznie oraz komfortowo.

Nowatorski program PRYWATNEGO PRZEDSZKOLA JĘZYKOWEGO OXFORDZIK umożliwia od najmłodszych lat oswajanie dzieci z językiem angielskim, co znacznie ułatwia kontynuację nauki w późniejszych latach. W dzisiejszych czasach nie trzeba już nikogo przekonywać, że nauka języka obcego jest bardzo ważna, toteż nasza wykwalifikowana kadra poprzez codzienną zabawę umożliwia dzieciom stały kontakt z językiem angielskim. Dzięki wszelakim pomocom dydaktycznym język angielski przyswajany jest w sposób naturalny, przyjemny a zarazem skuteczny.

Placówka znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w kompleksie usługowo-handlowym, nieopodal Zespołu szkół nr 3, stadniny koni oraz kościoła. Prywatne Przedszkole OXFORDZIK posiada dwie kompletnie wyposażone sale, w każdej z nich znajduje się toaleta. Posiadamy również własny ogrodzony plac zabaw, umożliwiający dzieciom bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu.

Zapraszamy

Dyrekcja

 

Prywatne Przedszkole Częstochowa